Hírek

Makó KC-Mezőtúri AFC-Syngenta

Győzelmünket a kórházban lábadozó elnökünknek, Nacsa Ferencnek ajánljuk mielőbbi gyógyulást kívánva.
3/3 Sikerült legyőznünk hazai pályán az egyik komoly vetélytársunkat a dobogóért folytatott harcban. Az első percben 0-1 a vendégeknek. Ekkor volt náluk utoljára az előny a mérkőzés folyamán. A 6. percig fej-fej mellett haladtunk, ekkor azonban egy 4-0-ás rohammal jeleztük, hogy igényt tartunk a 2 pontra. Vendég időkérés után felváltva estek a gólok és az első félidő a Mezőtúr duplájával zárult (15-12)

A második félidő 35. percétől 6-1 es rohammal újabb időkérésre adtak okot Miksi István fiai az ellenfél edzőjének.
A vendégek a fejmosást követően 3-0-al bizonygatták, hogy még nem adták fel a küzdelmet. Az üdvösséghez azonban ez is kevésnek bizonyult, mert ennél közelebb nem engedtük a Mezőtúr csapatát. A második félidő zárásaként Maróti, majd Erdélyi véglegesítette az eredményt. 26-22
A kapuban BALÁN RÓBERT kimagasló teljesítménnyel segítette a hazai csapat sikerét!