Hírek

Makói KC-Törökszentmiklósi Székács KE

8/7 Megszakadt a veretlenségi sorozatunk. Csak magunkat okolhatjuk a vereségért, mert többször is elkerülhető, buta, hibákat követtünk el. Az első félidőben irányítottuk a mérkőzést. 4-1, 5-3, 9-6, 12-8-ra vezettünk és Balán Robi 4 büntetőt hárított (összesen), de csak egy gólos előnnyel zártuk az első félidőt. A 41. percben egyenlített a Székács és a továbbiakban lassan, de biztosan átvették a vezetést. Mi pedig hibát-hibára halmoztunk. Kimaradt ziccerek, eladott labdák következtek a csapatunktól.

Együtt sírunk, együtt nevetünk! A vereség is Mindannyiunké, mint a győzelmek. Nem történt semmi helyrehozhatatlan. Köszönjük a szurkolást, megyünk tovább!