Hírek

Kondorosi KK - Makói KC

Laci bácsi, a győzelmünket ezúttal is neked ajánljuk!

15/17 Újabb győzelem idegenben a 7. fordulóból elmaradt mérkőzés pótlásán. Hazai pálya híján, Békéscsabán játszottunk a Kondoros csapatával ebédidőben. A Kondoros 7 + 1 cserével kezdte a mérkőzést és az 5. percben 5 - 1 volt ide. A folytatásban 3-4-5 gólt tologattunk magunk előtt-között, de a felzárkózás nem tűnt reális célnak az ellenfelünknek. Az első félidő derekán sajnálatos baleset hátráltatta a kondorosi csapatot. A 2 számú játékos Ambrus József bal válla kiugrott és mentőt kellett hívni a szakszerű ellátás érdekében. Csere nélkül maradtak, de nem adták fel, a 37. percben két gólra zárkóztak, de innen már nem jutottak tovább. A lelkes makói csapat ellépett a fáradó Kondorostól és megnyugtató 8 gólos előnnyel zártunk. Az utolsó másodpercekben még egy dupla kínaira is futotta Miksi legények jóvoltából.