Hírek

Súlyos Vereség az új Bajnok otthonában!

Sok jót nem ígért, hogy a 10. percben szereztük az első gólunkat. Ekkor a hazai csapat már 4 találatot jegyzett és a makói időkérés nyomán elkezdtük a felzárkózást. Nem sok sikerrel, mert az első félidőt 8 gólos "bukóval" zártuk. (17-9) A második félidőben, továbbra is a hazai csapat dominált és nem tudtuk csökkenteni a különbséget. A végeredmény, nyilván nem tükrözi a két csapat közti erőviszonyt, de tény, hogy ezzel az eredménnyel Bajnokká koronáztuk a vendéglátóinkat. Már matematikai esélyünk sem maradt a Bajnoki cím megszerzésére. Természetesen 3 fordulóval ezelőtt bebiztosított ezüstérmünk is szépen csillog majd a nyakunkban, de most ez a vereség fáj a legjobban.